Institut sportovního lékařství – O nás

Institut sportovního lékařství byl založen již v roce 2012. Od té doby poskytl své služby desítkám tisíc klientů. Institut vždy dbal na kvalitu poskytovaných služeb, které poskytoval a poskytuje na stejné úrovni jak vrcholovým sportovcům, tak široké veřejnosti. Víme, že stejnou péči jako profesionální sportovec potřebuje každý z nás.

Snahou Institutu je poskytovat co nejkomplexnější péči. Z tohoto důvodu neustále pracuje na rozsahu poskytovaných služeb. Vedle klasických lékařských prohlídek a rehabilitace, tak postupem času došlo k poskytování komplexní fyzioterapie, která byla doplněna např. o Vojtovu metodu pro miminka. Starost o ty nejmenší se stala jednou z našich hlavních domén. Uvědomujeme si, že ti nejmenší potřebují včasnou péči, neboť může ovlivnit celý jejich život. Podrobný popis nabízených služeb nalezenete v sekci Rehabilitační lékařství a fyzioterapie.

Od podzimu 2019 Institut sportovního lékařství nově poskytuje Ergoterapii, které provádí nejzkušenéjší ergoterapeutky v České republice.

Mezi námi nabízené služby patří také zdravotní masáže, které provádí absolventka střední zdravotnické školy v oboru masáže. Jedná se tak skutečné o zdravotní péči.

Institut mnoho let sídlil v Praze 7 na Letné. Na konci roku 2018 došlo k přestěhování na Prahu 5 do nově zrekonstruovaného zámečku vedle Nemocnice Na Malvazinkách.

V dubnu 2022 začala naše další etapa, neboť jsme se přesunuli do nově vytvořených prostor na na adrese Karla Engliše 4, Praha 5 Anděl. Zde jsem k našim klientům obět blíže, neboť je zde dostupné metro, tramvaj, autobus i vlak. Věříme tak, že pro naše klienty budeme dostupnější.

V novém krásném prostředí nabízíme klientům ještě příjemnější zážitek z poskytovaných služeb a věříme, že od nás budou odcházet bez bolesti.

Co u nás naleznete?

osobní přístup ve vstřícném prostředí pro dětské i dospělé pacienty včetně seniorů – dostatečně dlouhý čas cvičení

– klientům a pacientům se věnujeme standardně 45 – 50 minut

– významné rozšíření pracovní doby do večerních hodin (viz kontakt)

pomoc sportovcům s úpravou pohybových stereotypů a vytvořením sestavy kompenzačních cviků.