Nestačí Vám samotná sportovní prohlídka? Nechcete složitě kombinovat jednotlivá vyšetření a dohadovat různé časy? Připravili jsme pro Vás kombinace jednotlivých prohlídek, tak abyste si mohli vybrat podle Vašeho zaměření a cíle.

Základem komplexního programu je vždy sportovní prohlídka v rozsahu SP4, tedy nejvyšší možná úroveň prohlídky v naší nabídce. Tato prohlídka je pak doplněna o další návazná vyšetření, tak abyste během jednoho dne absolvovali všechny testy ihned po sobě a ušetřili tak čas a prostředky. Jedinou výjimkou je, že na odběry krve se budete muset dostavit předem, tak aby byly v době Vaší prohlídky již k dispozici.

Připravili jsme pro Vás tři balíčky, které reflektují nejčastější požadavky našich klientů:


Sportovní preventivní program nutriční

Jde o program zaměřený na správnou výživu sportujícího. Po vyšetření v zátěžové laboratoři a odběrech budete absolvovat vyšetření u naší nutriční terapeutky. Ať jste již vrcholový sportovec, či rekreační nebo se snažíte redukovat váhu je správná výživa základem úspěchu. Výsledkem bude zpráva jak z oblasti lékařské, tedy doporučení k tréninkové aktivitě, tak závěr a doporučení k nutrici. Ještě bychom snad měli zmínit i to, že budete vyšetřeni ne výživovým poradcem, ale zkušenou nutriční terapeutkou, absolventkou lékařské fakulty a lektorkou mnoha nutričních programů.


Sportovní preventivní program kardiologický

Tímto balíčkem odpovídáme na potřebu a požadavky našich klientů na podrobné vyšetření oběhové systému a zejména srdce. Během sportovní prohlídky budeme navíc monitorovat Vaše srdce speciální přístrojem pro vysokofrekvenční EKG, který je citlivější než standardní EKG. Následně budete vyšetřeni kardioložkou jak klinicky, tak echokardiograficky. Samozřejmou součástí je také nutriční vyšetření zaměřené na identifikaci rizikových návyků z hlediska onemocnění oběhové soustavy. Program je vhodný zejména pro sportovce nad 45 let věku, při rizikových faktorech onemocnění srdce, či jako preventivní manažerská prohlídka.


Sportovní preventivní program komplexní

Základem je preventivní kardiologický program doplněný o vysoce specializované laboratorní vyšetření krve zaměřené na potravinové alergie. Ve spolupráci s laboratoří Agilab vyšetřujeme široké spektrum možných alergenů či nesnášenlivostí potravin, které následně mohou negativně ovlivnit jak zdraví, tak sportovní výkon.