SI-10.jpg
Patricie práce.JPG
Slukova_hermannova.jpg
SI-2-18 bez M.jpg
DSC_2306.jpg
SI-10.jpg

Zdravotnické zařízení nejen pro sportovce


SCROLL DOWN

Zdravotnické zařízení nejen pro sportovce


Sportovní prohlídky

V Institutu sportovního lékařství poskytujeme komplexní zdravotní podporu sportovcům všech úrovní a věkových skupin. Naším cílem je pomoci sportovcům zlepšit schopnost vítězit způsobem ohleduplným k jejich zdraví. Pečujeme nejen o profesionály, ale i o hobby sportovce a velkou skupinou u nás jsou děti z různých klubů. 

Jsme přesvědčeni, že dnešní zdravotní zabezpečení sportovců v České republice, zejména mládeže, příliš často zaostává za zahraničím. Naší motivací proto je poskytovat vysoce profesionální služby založené na moderních a ověřených vědeckých metodách

Sportovní prohlídky a výkonnostní testy jsou naší specialitou. Provádíme jak základní vyšetření dětí, tak specializované testy pro elitní sportovce a amatéry, které mají srovnání s nejlepšími centry na světě.

Patricie práce.JPG

Fyzioterapie & Rehabilitace


Fyzioterapie & Rehabilitace


O rehabilitaci a fyzioterapii

Každý člověk potřebuje pro dlouhodobou údržbu svého těla najít osobitou strategii. V ISL zajišťujeme rehabilitační péči nejen pro sportovce, ale i pro širokou veřejnost. To co nás odlišuje od jiných rehabilitací je právě zaměření na aktivní práci s pacientem s cílem navrátit jej do aktivního života. Poskytujeme odbornou rehabilitaci u ortopedických a neurologických diagnóz, poúrazových a pooperačních stavů, bolestí zad i jiných obtíží pohybového aparátu.  U dětí se snažíme včas zachytit a léčit vadné držení těla, skoliózy, u miminek zejména odchylky v psychomotorickém vývoji.

Slukova_hermannova.jpg

"Děkujeme! Jste součást našeho týmu."


Bára & Maki

"Děkujeme! Jste součást našeho týmu."


Bára & Maki

Reference a naši klienti

Pomáháme nejen vrcholovým sportovcům, ale i stovkám dětí, amatérským sportvcům i těm, kteří se jen chtějí hýbat zdravě. V péči o mládež spolupracujeme s mnoha kluby, sportovními svazy a zajišťujeme jim jak zdravotní a výkonnostní testy, tak komplexní rehabilitační péči a ostatní služby.  Naší specializacní jsou specifická vyšetření limitujících faktorů výkonu s následným tréninkem na fyziologickém podkladě, které jsme zavedli jako první ČR a nyní používáme u vrcholových i amatérských sportovců. 

SI-2-18 bez M.jpg

Náš tým


Náš tým


Tým Institutu sportovního lékařství

Naši fyzioterapeuté a lékaři získali své klinické zkušenosti ve fakultních nemocnicích i při práci s profesionálními sportovci. Naše práce je pomáhat lidem každého věku i výkonnosti vést zdravý a aktivní život. Vzájemně se doplňujeme tak, abyste kvůli zdravému pohybu už nemuseli nikam jinam.

DSC_2306.jpg

Vítejte v ISL


Vítejte v ISLINVESTICE DO MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

Přinášíme moderní metody testování výkonnosti sportovců a fyzikální terapie s využitím inovativních technologií pořízených v rámci Operačního programu Praha - Konkurenceschopnost spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Číslo projektu: CZ.2.16/3.3.00/22602
Název projektu: Zvýšení kvality a dostupnosti zdravotní péče v oblasti sportovní medicíny
Období realizace: 6/2014-3/2015