laveta booth.png
Patricie práce.JPG
160413_U12.jpg
SI-2-18 bez M.jpg
DSC_2306.jpg
laveta booth.png

.


SCROLL DOWN

.


Zdravotní péče

V Institutu sportovního lékařství poskytujeme zdravotní podporu sportovcům všech úrovní a věkových skupin. Naším cílem je pomoci sportovcům zlepšit schopnost vítězit způsobem ohleduplným k jejich zdraví. Pečujeme nejen o dospělé, ale velkou skupinou u nás jsou děti z různých klubů. 

Tělovýchovné prohlídky Provádíme jak základní vyšetření dětí a mládež jak pro individuální sportovce, tak pro kluby a školy. Dále vyšetření pro FTVS a ostatní sportovní školy. V neposlední řadě provádíme zdravotní prohlíky amatérských sportovců.

Patricie práce.JPG

Rehabilitace


Rehabilitace


O rehabilitaci a fyzioterapii

Každý člověk potřebuje pro dlouhodobou údržbu svého těla najít osobitou strategii. V ISL zajišťujeme rehabilitační péči nejen pro sportovce, ale i pro širokou veřejnost. To co nás odlišuje od jiných rehabilitací je právě zaměření na aktivní práci s pacientem s cílem navrátit jej do aktivního života. Poskytujeme odbornou rehabilitaci u ortopedických a neurologických diagnóz, poúrazových a pooperačních stavů, bolestí zad i jiných obtíží pohybového aparátu.  U dětí se snažíme včas zachytit a léčit vadné držení těla, skoliózy, u miminek zejména odchylky v psychomotorickém vývoji.

160413_U12.jpg

děkujeme


děkujeme


Naši klienti

ISL je centrum pro rehabilitaci a sportovní medicínu. Pomáháme sportovcům bez rozdílu věku, stejně jako těm, kteří se jen chtějí hýbat zdravě a bez bolesti. Spolupracujeme s mnoha kluby a  zajišťujeme jim jak zdravotní a testy, tak komplexní rehabilitační péči. 

SI-2-18 bez M.jpg

Náš tým


Náš tým


Tým Institutu sportovního lékařství

Naši fyzioterapeuté a lékaři získali své klinické zkušenosti ve fakultních nemocnicích i při práci s profesionálními sportovci. Naše práce je pomáhat lidem každého věku i výkonnosti vést zdravý a aktivní život. Vzájemně se doplňujeme tak, abyste kvůli zdravému pohybu už nemuseli nikam jinam.

DSC_2306.jpg

Vítejte u nás


Vítejte u násINVESTICE DO MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

Přinášíme moderní metody testování výkonnosti sportovců a fyzikální terapie s využitím inovativních technologií pořízených v rámci Operačního programu Praha - Konkurenceschopnost spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Číslo projektu: CZ.2.16/3.3.00/22602
Název projektu: Zvýšení kvality a dostupnosti zdravotní péče v oblasti sportovní medicíny
Období realizace: 6/2014-3/2015