Fyziofitness - Objednávání

Telefonicky: + 420 734 681 126
Emailem: telocvicna@sportovnilekarstvi.cz

Rozvrh od března 2017 ke stažení

ISL_rozvrh_fyziofitness_brezen_2017.jpg

Cvičební programy

Cvičení pro pacientky se skoliozou  

Cvičení Tai - Ji

Cvičení pro seniory

Cvičení je zaměřené na zvýšení a udržení Vaší fyzické i psychické kondice. Provází jím naše zkušená cvičitelka Jana Hlaďová. Pravidelným cvičením, které Vás nebude přetěžovat, budeme předcházet bolestem pohybového aparátu a tělesné únavě. Zaměříme se na protažení zkrácených svalů a posílení ochablých, na cvičení stability a na nácvik správného dechového stereotypu.

Na cvičení si přineste pohodlné oblečení, malý ručník a dobrou náladu. Veškeré pomůcky pro Vás máme připravené.

Cena: 60 Kč

Zdravá záda

Cvičení, které napomáhá k odstranění bolestí zad a kloubů. Provází jím naše zkušená cvičitelka Jana Hlaďová. V lekcích kombinujeme prvky z fyzioterapeutických metodik, pilates, jógy a osvědčených cviků s overbally. Pracujeme vadným držením těla, přetížením po celodenním sezení nebo jednostranným zatížením při sportu.

Díky protažení zkrácených a aktivaci oslabených svalů, správnému stereotypu dýchání a posílení svalů dna pánevního budeme předcházet bolestem páteře a kloubů a vyrovnáme svalové dysbalance.

Lekce jsou určeny naprosto každému bez rozdílu věku.

Termíny:
pondělí, středa, pátek - 12:00-13:00, cena: 100 Kč / lekce
pondělí - 17:00-18:00, cena: 120 Kč / lekce

Cvičení s prvky pilates

Propojení poznatků z oblasti rehabilitačního cvičení podle vývojové kineziologie a metody pilates. Přes aktivaci tzv. jádra posílíme hluboké svaly trupu a dna pánevního. Učíme se vnímat vlastní tělo, trénujeme správný dechový stereotyp a aplikaci těchto věcí do každodenního života. V hodinách využíváme váhu vlastního těla i různé pomůcky – theraband, overball, míče a další. Lekce jsou určeny pro všechny bez rozdílu věku.

Cena: 120 Kč