Features Overview

The following is placeholder text known as “lorem ipsum,” which is scrambled Latin used by designers to mimic real copy. In sit amet felis malesuada, feugiat purus eget, varius mi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer tempus, elit in laoreet posuere, lectus neque blandit dui, et placerat urna diam mattis orci. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus.

 
 
Clock out early (1).jpg

SP 1 - SPORTOVNÍ PROHLÍDKA ZÁKLADNÍ

Určena je zejména pro mládež, případně slouží jako základní prohlídka pro nerizikové sporty.

 
Clock out early (2).jpg

SP 2 - SPORTOVNÍ PROHLÍDKA S ERGOMETRIÍ

Určena pro mládež či dospělé závodníky, kteří v tréninku či závodech dosahují vysokých fyzických zátěží. Je také základním typem prohlídky pro tréninková střediska mládeže a rizikové sporty dle vyhlášky MZČR upravující zdravotní způsobilost k tělesné výchově a sportu. 

 

SP 3 - SPORTOVNÍ PROHLÍDKA SE SPIROERGOMETRIÍ

Je nejčastějším vyšetřením u výkonnostních sportovců. Základem prohlídky je spiroergometrické vyšetření na bicyklovém ergometru s analýzou plicních funkcí a parametrů metabolismu kyslíku.

Clock out early (4).jpg

SP 4 - SPORTOVNÍ PROHLÍDKA SE SPIROERGOMETRIÍ A MONITORACÍ SRDEČNÍHO VÝDEJE

Je nejkomplexnějším ze základní série vyšetření a provádí se nejčastěji u vrcholových sportovců a reprezentantů. Součástí je monitorace všech hlavních fyziologických systémů (krev, plicní funkce, oběhová funkce a periferní využití kyslíku) a zjištění jejich reakce na zátěž.